گزارش سمینار گنج درون

گزارش سمینار گنج درون

شروع سمینار

بعد از مدت ها تحقیق و تلاش بالاخره سمینار حرفه ای گنج درون با موضوع روش های عملی افزایش اعتماد به نفس برگزار شد.

اولین اتفاق جالب سمینار این بود که من سمینار را با باد کردن یک بادکنک شروع کردم و به حضار گفتم که این اعتماد به نفس تو خالیست. یعنی اعتماد به نفسی که به راحتی زیاد و کم می شود.

خجالت در ایران
این عکس مربوط به ابتدای سمینار نیست. در میانه صحبت ها به این بخث رسیدیم. اینکه اکثر مردم کشور عزیزم ایران خجالتی هستند و از این مورد رنج می برند.

در این سمینار از دو بخش مهم اعتماد به نفس یعنی باور و مهارت صحبت کردم.باور و مهارت مانند بال های یک هواپیما هستند و اگر هر کدام از این بال ها لنگ بزند هواپیمای اعتماد به نفس ما سقوط می کند.

مربع اعتماد به نفس در سمینار

متدی برای افزایش اعتماد به نفس در این سمینار معرفی کردم که نظیر آنرا در هیچ جایی نخواهید دید.این متد مربع اعتماد به نفس است.

مربع اعتماد به نفس چهار ضلع با نام های باور،رفتار،احساس و اقدام دارد که هر کدام می تواند مساحت مربع اعتماد به نفس شما را افزایش دهد.

این سمینار ۲ ساعت زمان برد. ۲ ساعتی که برای شرکت کنندگان زود گذشت.

برای دریافت زودتر از موعد فیلم سمینار با تخفیف ویژه و به قیمت ۱۵۰۰۰ تومان اسم و خود و تصویر فیش واریزی را به شماره تلفن ۰۹۱۳۰۳۹۷۴۹۳ ارسال نمایید.

دبیرستان رشته ریاضی فیزیک خوندم و دانشگاه رشته من آی تی بود.تو شغل پرورش اسب ، طراحی دکوراسیون و خدمات رایانه ای بودم ولی احساس می کردم حالم خوب نیست.چون خجالتی بودم و اعتماد به نفس نداشتم.کلی طول کشید تا اعتماد به نفسم رو به دست آوردم و فهمیدم شغل و رسالت من آموزش دادن به مردمه.

رضا محمدی

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

[mailpoet_form id="1"]

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *