بچه‌های من، و ارزش زمان من برای آن‌ها

بچه‌های من، و ارزش زمان من برای آن‌ها

خوب که فکر می‌کنم می‌بینم من بچه‌های زیادی دارم. بچه‌هایی که یکی یکی خلق شده‌اند و هر روز باید به آن‌ها رسیدگی کنم. بچه‌هایی که بابت اینکه به نتیجه برسند خون دل‌ها خورده ام. اما در موارد بسیاری تمام تلاشم را برای موفقیت هر کدام نکرده‌ام.

فرزند اول-آرام ولی قدرتمند

فرزند اول من فوق‌العاده ساکت است. هر چند ماه یکبار میل به خروج از سکوت در او پدید می‌آید و معمولاً عادت دارد که حرف زیادی نزند. به قول خودش اهل عمل است. اما نیاز به توجه زیادی دارد.

وبسایت من فرزند اول من است. گاهی به خاطر آرامش و سکوتش شاید از او غافل شده باشم. ولی قلباً دوستش دارم. هر کدام از مطالبی که در وبسایتم منتشر می‌کنم، زحمت زیاد و انرژی زیادی را از من طلب می‌کند و من این انرژی را می‌گذارم، به امید اینکه به زندگی شخصی کمک کرده باشم.

فرزند دوم من-پر سر و صدا

مدت سه سال است که به صورت حرفه‌ای در اینستاگرام فعالیت می‌کنم. بعضی ایام حضورم بسیار پر رنگ بوده و بعضی ایام آنچنان که باید زمان صرف نکرده‌ام. اینستاگرام بسیار پر سر و صدا تر از سایت است. ولی با این حال هنوز نتیجه‌ای که دوست داشتم را برایم نداشته.

می‌دانید دلیلش چیست؟

اینکه من همیشه به آینده این فرزندان فکر می‌کردم. در حالی که این کار اشتباه بود. من داشتم لحظه حال آنان را خراب می‌کردم. 

برای اینکه در حال باشیم و به فرزندان بیزینسی خودمان توجه کنیم فرمول ساده‌ای وجود دارد.

هر ایده‌ای و هر فکری که داریم را روی فرزندانمان پیاده کنیم و مدام به آن‌ها برسیم.

دبیرستان رشته ریاضی فیزیک خوندم و دانشگاه رشته من آی تی بود.تو شغل پرورش اسب ، طراحی دکوراسیون و خدمات رایانه ای بودم ولی احساس می کردم حالم خوب نیست.چون خجالتی بودم و اعتماد به نفس نداشتم.کلی طول کشید تا اعتماد به نفسم رو به دست آوردم و فهمیدم شغل و رسالت من آموزش دادن به مردمه.

رضا محمدی

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

[mailpoet_form id="1"]

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *